‘Genç erkekler bize yürüyor ama beklentileri hep maddiyat, şan şöhret!’

Ünlü şarkıcı Seda Sayan (61) ve meslektaşı Çağlar Ökten (36), 24 Nisan 2022’de Beşiktaş’ta bir otelde gerçekleştirdiği sürpriz nikâh töreni ile evlenmişti.

Sayan nikâh şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yapmıştı.

“SEDA İLE YAŞAMAK HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİL”

Geçtiğimiz günlerde Özlem Esra Ada’nın hazırladığı ‘Pembe Masa’ programına konuk olan Esra Özmen, yakın arkadaşı Seda Sayan’ın evliliği hakkında konuşmuştu:

Seda Sayan’ın enerjisi çok yüksek. Onunla yaşamak her babayiğidin harcı değil. Enerjisi tavan. 3-5 yaş küçük bile olsa onun yanında olmaz, daha küçük olması lazım. Seda Sayan zamansız ve yaşsızdır.

“ARTIK GENÇ ERKEKLER OLGUN KADINLARIN KAPISINI ÇALIYOR”

Seda Sayan ile 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten’in evliliği, Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval’ın sunumuyla TV8’de ekrana gelen ‘Aramızda Kalmasın’ programına konu oldu.

Müge Dağıstanlı, “Artık öyle bir dönem ki, genç erkekler olgun kadınların kapısını çalıyor. Eskiden böyle bir şey yoktu. Seda’nın enerjisi çok yüksek. Geçen mayıs ayında Seda ve Çağlar buraya geldiler. Öncesini, sonrasını ve yayın sırasını gördüm; Seda Sayan, Çağlar’dan daha genç ve enerjik duruyor!”

“25 YAŞ KÜÇÜK ADAMIN ENERJİSİNE YETİŞİLİR Mİ?”

Programın bugünkü konuğu Semiha Yankı (66) ise şöyle konuştu:

Bana sorarsan; ben yapamam. Yetişemem. 25 yaş küçük bir adamın enerjisine yetişilir mi? Seda nasıl yetişiyor, bilemem. Hayatımda uzun yıllardır kimse yok, kimseyi hayatıma almayı da düşünmüyorum ama eğer olursa yaşı bana yakın biri olur. Genç bir insanın temposuna yetişemem. Çağlar daha yaşına göre olgun, oturmuş bir adam. Seda Sayan’ın da enerjisi çok yüksek. Onlar birbirini dengelemiş.

“Kimse üstüne alınmasın, kimseye gönderme yapmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Ama genç kuşaktaki erkeklerin bizim yaşımızdaki kadınlara gelmesinin sebebi tamamen maddi. Gençler bize yürümüyor mu? Yürüyor. Ama hep bir beklenti var; yani şan şöhret… Senden 25-30 yaş küçük adamla ne konuşursun ya? Kadınların genç erkeklere yetişmek için yorulduğunu görüyorum ben. Sonra bir sürü estetik yaptırıyorlar falan… Adam her dakika gezmek ister, eğlenmek ister; ben ayağımı uzatıp yatayım isterim!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x